Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!

Gres barwiony w masie

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi gres barwiony w masie. Jest to materiał na okładziny i posadzki, który zachwyca estetyką, a jednocześnie jest niezwykle odporny na uszkodzenia. Dlatego sprawdza się wszędzie tam, gdzie oczekujemy trwałości i doskonałego wyglądu podłogi czy ściany przez długie lata.

Czym wyróżnia się gres barwiony w masie?

Najważniejsze parametry tego gresu to niska porowatość oraz wysoki poziom zwartości. Uzyskuje się go w procesie prasowania, a z uwagi na to, że barwienie odbywa się jeszcze na etapie mieszania basy, kolor jest tak samo intensywny zarówno na licu, jak i w czerepie każdej płytki. Najistotniejszą korzyścią z tego faktu jest to, że w sytuacji, gdy dojdzie do zarysowania powierzchni, odpryski i rysy są niemal niewidoczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszy na rynku gres barwiony w masie sprawdzonych i cenionych na całym świecie producentów. Zapewniamy szeroką gamę formatów oraz lic – m.in. te szlifowane, naturalne, wstępnie oszlifowane, strukturalne, satynowane czy docierane. Z uwagi na tak bogaty wybór – każdy nasz Klient może dopasować typ gresu barwionego w masie do swojej koncepcji wykończenia wnętrza.

Służymy Państwu również pomocą w doborze odpowiednich materiałów, zapewniając eksperckie porady – tak w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznie czy mailowo. Jednocześnie, gwarantujemy konkurencyjne ceny oferowanych produktów.

Jeśli chcą Państwo zamówić ten typ gresu bądź pokrewne produkty – prosimy o kontakt z naszym studiem wyposażenia wnętrz.