Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!

Gres lappato

Gres Lapatto to pochodząca z Włoch odmiana okładziny ceramicznej, która zachwyca ciekawym i nietuzinkowym wykończeniem, dającym oryginalny efekt estetyczny. Tworzy się go z porcelany, polerując powierzchnię płytek tarczami, które osadzone są elastycznie. Taki sposób obróbki tworzy nierówną, przestrzenną powierzchnię lica, dającą wrażenie pofalowania. Efekt ten można uzyskać zarówno na gresie barwionym w masie, jak i dwuwarstwowym typu sandwich.

Gres Lapatto doskonale sprawdzi się we wnętrzach, takich jak kuchnia czy łazienka – jako pokrycie podłóg, jak również w innych pomieszczeniach o małym natężeniu ruchu. Warto podkreślić, że nie jest to materiał mrozoodporny, w związku z czym zastosowanie go na zewnątrz nie jest rekomendowane. W pomieszczeniach jednak zaprezentuje się zjawiskowo, pozwalając uzyskać designerską aranżację, wpisującą się w najnowsze trendy.

Jeżeli chcą Państwo kupić gres Lapatto na terenie miasta Warszawa, oferta naszego studia wyposażenia wnętrz to najlepsze możliwe rozwiązanie. Zapewniamy Wam szeroką gamę gresu Lapatto – w różnych kolorach i o różnorodnej strukturze. Bez względu na to, o jakim efekcie estetycznym Państwo myślą – dzięki naszym produktom, będą go Państwo mogli uzyskać. Nasze produkty to również najwyższa jakość prosto od najlepszych na świecie producentów i niskie ceny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do kontaktu. Nasi doradcy pomogą Państwo dopasować najlepszy typ okładziny czy posadzki do konkretnego projektu wykończenia wnętrza.

gres lappato
gres lappato warszawa