Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!
Gres polerowany
Gres polerowany Warszawa

Gres polerowany

Jeśli szukają Państwo błyszczącego wykończenia podłogi do pomieszczeń o niewielkim natężeniu ruchu – gres polerowany będzie najlepszym rozwiązaniem. To pokrycie podłoża wykonane z porcelany, barwione w masie, którego powierzchnię szlifuje się na obszarze całej płytki, aż do uzyskania idealnego połysku.

Gres polerowany gwarantuje bardzo ciekawy efekt estetyczny, dobrze wpisujący się przede wszystkim w nowoczesne aranżacje wnętrza. Pamiętać jednak warto, że to materiał o relatywnie niskim stopniu odporności na zarysowania (3-4 w skali Mosa) oraz o niskim współczynniku antypoślizgowości. Nie polecamy go zatem np. do kuchni, łazienki czy przedpokoju, lecz w miejsca, gdzie ruch jest mniej natężony, a poziom wilgotności – niższy. Tam spisze się doskonale, dobrze uzupełniając inne elementy wykończenia.

Najlepsze gatunki gresu polerowanego tylko u nas!

W ofercie naszego studia wyposażenia wnętrz znajdą Państwo najlepszy na rynku gres polerowany od cenionych na całym świecie producentów. Każdy produkt w tej kategorii z naszego katalogu wyróżnia się najwyższą jakością, precyzyjnym wykończeniem oraz niepowtarzalną estetyką. Dzięki temu mogą Państwo zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty aranżacyjne.

Zachęcamy do współpracy zarówno Klientów z miasta Warszawa, jak i całego Mazowsza.

Gwarantujemy sprawną dostawę nawet największej partii materiałów, jednocześnie oferując wsparcie techniczne i doradztwo przy doborze odpowiedniego typu gresu polerowanego.

Zapraszamy do współpracy!