Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!
Płytki Casagrande Padana

Płytki Casagrande Padana

W ofercie naszego studia czekają na Państwa płytki pochodzące od najbardziej renomowanych producentów na świecie. Pomiędzy nimi znajdują się również włoskie płytki Casagrande Padana – cenione zarówno przez Klientów, jak i ekspertów z branży budowlanej. Najwyższa jakość produkcji, nietuzinkowe kształty, kolory i struktury oraz styl, który dobrze wpisuje się tak we wnętrza nowoczesne, jak i klasyczne zachwyci nawet najbardziej wymagających. Ten włoski producent działa nieprzerwanie już od 1960 roku, niepodzielnie zajmując pozycję lidera w swojej branży.

Studio Galaktyka: kupuj to, co najlepsze

Galaktyka oferuje Państwu płytki Casagrande Padana w wielu kolorach oraz wzorach. Takie, które idealnie wpiszą się we wnętrza mieszkań, domów prywatnych, jak i budynków użyteczności publicznych. Dzięki estetyce, jaką wyróżnia się ten gres nieszkliwiony, możliwe jest osiągnięcie spektakularnych efektów wizualnych i stworzenie wytrzymałej posadzki na wiele lat.

Kupując w Studio Galaktyka, mogą Państwo oczekiwać:

 indywidualnego doradztwa przy wyborze płytek – podpowiemy, jaki rodzaj oraz model najlepiej wpisze się w Państwa wnętrze,
 dostępu do szerokiej gamy płytek Casagrande Padana i innych cenionych na całym świecie marek,
 sprawnej dostawy zamówionych produktów,
 konkurencyjnych warunków finansowych współpracy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem oraz odwiedzenia naszego studia. Nasi doradcy czekają na Państwa wraz z produktami o poziomie jakości, który zachwyca.

Zapraszamy do współpracy!