Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!
Płytki Casagrande Padana

Płytki ceramiczne drewnopodobne

Struktura drewna doskonale komponuje się z niemal każdym stylem wykończenia wnętrz. Naturalne, subtelne wzory spiszą się świetnie we wnętrzach klasycznych, jak również utrzymanych w stylu włoskim, glamour czy skandynawskim. Niestety nawet najtwardsze drewno może ulec szybkiemu uszkodzeniu, jeśli położymy je na podłodze w łazience, kuchni czy przedpokoju. Sposobem na rozwiązaniem tego problemu są płytki ceramiczne drewnopodobne.

Ten typ płytek łączy w sobie teksturę i wygląd drewna z wytrzymałością najlepszej ceramiki. Umiejętnie ułożone, sprawią wrażenie parkietu, jednocześnie będąc odporne na wilgoć, zabrudzenia oraz zarysowania. Zapewnią doskonały efekt estetyczny na wiele lat.

Najlepsze płytki ceramiczne drewnopodobne tylko u nas!

W naszym studio, którego siedzibą jest Warszawa, czeka na Państwa szeroki wybór drewnopodobnych płytek ceramicznych od sprawdzonych i cenionych producentów z całego świata. Moc wzorów, kształtów oraz odcieni pozwoli odnaleźć drewnopodobne płytki, które najlepiej wpiszą się w koncepcję aranżacyjną przedpokoju, kuchni, łazienki czy korytarza.

Gwarantujemy Państwu:

 wsparcie przy doborze odpowiednich płytek drewnopodobnych pod kątem estetycznym i technicznym,
 dostęp do szerokiej gamy produktów o zróżnicowanym stylu i najlepszej jakości,
 sprawną dostawę zamówionych produktów,
 atrakcyjne warunki finansowe współpracy.


Więcej informacji o naszej ofercie uzyskają Państwo, bezpośrednio kontaktując się z naszymi specjalistami. Zachęcamy do skorzystania z oferty.