Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!
płytki ceramiczne Mirag
płytki ceramiczne lea
płytki ceramiczne włoskie

Płytki ceramiczne włoskie, Mirage, Lea

Elegancja, jakość i design z najwyższej półki – tak w skrócie można opisać płytki ceramiczne włoskie od sprawdzonych producentów. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie Włochy są światową stolicą ceramiki i że to tam tworzone są najodważniejsze projekty, które łączą niesamowitą jakością wykonania z wyczuciem stylu oraz najnowszymi koncepcjami w świecie wykończenia wnętrz. Jeżeli chcą Państwo doświadczyć tego, co najlepsze w zakresie włoskiej ceramiki – zapraszamy do współpracy ze Studiem Galaktyka. U nas czekają starannie wyselekcjonowane produkty „made in Italy” w cenach lepszych niż kiedykolwiek. Dystrybuujemy wyłącznie ceramikę renomowanych producentów – tych, którzy cenieni są zarówno przez Klientów, jak i przez ekspertów z branży budowlanej. Dzięki temu, zyskują Państwo pewność zawsze sprawdzonych rozwiązań, które nie zawiodą.

Płytki ceramiczne Lea i Mirage

W ofercie Studio Galaktyka, znajdą Państwo przede wszystkim płytki ceramiczne włoskie marek takich jak Mirage oraz Lea. Te nazwy mówią wiele każdemu znawcy świata płytek, które wymykają się sztampie i schematom, oferując zupełnie nową jakość na miarę XXI wieku. Płytki ceramiczne Mirage to połączenie designu z najwyższej półki, także w nietuzinkowej odsłonie, z doskonałą technologią produkcji. Te włoskie gresy pięknie zaprezentują się zarówno tam, gdzie standardowo wykorzystuje się ceramikę – w łazienkach czy kuchniach, ale i także w salonie, a nawet w sypialni. Klasyka i luksus, jakie oferują są nie do przecenienia. Właśnie dlatego na płytki ceramiczne Mirage stawiają nawet najbardziej wymagający.

Płytki ceramiczne Lea stanowią klasę samą w sobie. Projektanci z Lea Ceramiche pokazują, jak kreatywnie wykorzystać płytki, tworząc z nich podłoże eleganckiego salonu, ale także hallu biurowca, tarasu, a nawet obiektu przemysłowego. Połączenie ciekawych koncepcji stylistycznych z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak np. Microban przynosi spektakularne efekty.

Jeśli chcesz kupić płytki marki Lea, Mirage bądź inną włoską ceramikę w konkurencyjnej cenie – zapoznaj się jeszcze dzisiaj z ofertą Studia Galaktyka. U nas czekają na Ciebie wyłącznie ekskluzywne produkty, na miarę najbardziej wyszukanych potrzeb.

By dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach oraz poznać szczegóły cenowe – skontaktuj się z naszymi ekspertami. Czekamy na Twój telefon, maila bądź osobistą wizytę w naszym Studio mieszczącym się w mieście Warszawa.

Zapraszamy do współpracy!