Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!
płytki floor gres warszawa

Płytki Floor Gres

W płytkach szukają Państwo zarówno niepowtarzalnej estetyki, jakości wykończenia i wytrzymałości? Jeśli tak, szczególnie polecamy płytki Floor Gres – najpopularniejszej linii okładzin od włoskiej fabryki Florim. Design, który zaskakuje i pozwala kreować niepowtarzalne przestrzenie, niezawodna jakość i odporność – oto, dlaczego płytki Floor Gres pokochał cały świat.

W linii Floor Gres czekają na Państwa gresowe płytki nadające się zarówno na ścianę, jak i na podłogę, w bogatej gamie kolorów, szlifów, rozmiarów oraz kształtów. Niezależnie od tego, jaka jest Wasza koncepcja designu wnętrza – klasyczna czy nowoczesna i w jakim pomieszczeniu chcecie Państwo ułożyć płytki – w tej linii od Florim czeka idealne rozwiązanie.

Gres, który zdobi na lata!

Płytki Floor Gres udowadniają, że gres sprawdza się dobrze nie tylko na tarasie, w łazience czy w kuchni, ale przepięknie wypełni podłogę czy ściany w ekskluzywnych hotelach, centrach medycznych, a także eleganckich salonach a nawet sypialni. W przypadku tej marki, nietuzinkowy efekt estetyczny łączy się z doskonałymi parametrami technicznymi płytek – są one mrozo- i wodoodporne i trudne do zarysowania. A to najlepsza gwarancja doskonałego wykończenia ściany czy podłogi na lata. Na terenie miasta Warszawa nie znajdą Państwo lepszej oferty, jeśli chodzi o gresowe płytki od Florim. Studio Galaktyka gwarantuje największy wybór oraz bardzo konkurencyjne warunki finansowe.

Zapraszamy do kontaktu oraz do składania zamówień właśnie u nas!