Wielka wyprzedaż stanów magazynowych...tylko do końca roku

BlackMonth - sprawdź zakładkę GALERIA - na samym końcu listy...

Producenci

Współpracujemy z najlepszymi markami

41zero42

WWW
http://www.41zero42.com/en/

Appiani

WWW
APPIANI ALTAECO GRUPPO INDUSTRIALE Dzięki ogromnej ilości formatów, kolorów oraz faktur- artystyczne mozaiki ceramiczne Appiani dają nam nieograniczone możliwości aranżowania wnętrz.

Armonie by Arte Casa

WWW
Armonie to fabryka, która ma szeroki zakres kolekcji. W jej asortymencie można znaleźć płytki nowoczesne - imitacje betonów - w formatach 120x120, 60x120, 75x75 - po klasyczne - imitacje marmurów i terakoty. A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ascot

WWW
ASCOT CERAMICHE Firma Ascot istnieje na rynku od ponad trzydziestu lat. Ma swoją siedzibę, zakłady produkcyjne oraz laboratoria w samym sercu dzielnicy Sassuolo, okręgu przemysłowym, który nie zna rywali na świecie jeśli chodzi o innowacyjność, styl i jakość. Ascot specjalizuje się w badaniach nad naturalnymi materiałami, takimi jak glina i minerały, wykorzystywane w procesach technologicznych do produkcji płyt podłogowych i ściennych. Kolekcje Ascot są sprzedawane na całym świecie w ramach trzech znaków towarowych: Ascot Basic są to płytki ceramiczne z przeznaczeniem do budynków mieszkalnych, w którym eksponuje, każdy aspekt architektoniczny; Ascot Studio przedstawia styl awangardowy i przestronny, wskazując nowe możliwości wykorzystania płytek ceramicznych; Ascot Project przekracza granice projektów w przyszłości jako innowator.

Bisazza

WWW
BISAZZA MOSAICO S.p.A. Bisazza jest jedną z najbardziej ekskluzywnych marek w sektorze designu w branży produkcji mozaiki ze szkła. Firma została założona w 1956 roku w Alte Vicenza w północnej części Włoch, stała się pomysłodawcą, przedsiębiorczym duchem, mistrzem współczesnej technologii, przystosowanym do potrzeb międzynarodowych klientów. Ostanie lata strategii Piera Bisazzy, skupiły się na wzmacnianiu marki, produkcji najwyższej jakości materiałów oraz poszerzaniu dystrybucji o dziewięć flagowych salonów w Barcelonie, Berlinie, Chicago, Londynie, Miami, Mediolanie, Nowym Jorku i Paryżu oraz ponad 5000 lokalnych detalistów na całym świecie. Od 2005 roku Bisazza została włączona do zgrupowania Altagamma, wspierająca ekskluzywne włoskie marki. W 2006 roku Bisazza wprowadziła kolekcję Home, mebli oraz akcesoriów. Na przestrzeni lat Bisazza współpracowała z najlepszymi architektami, projektantami mody, Tord Boontje, Aldo Cibic, Sandro Chia, Carlo Dal Bianco, Romeo Gigli, Michael Graves, Jaime Hayon, Alessandro Mendini, Paola Navone, Nendo, Fabio Novembre, Fabrizio Plessi, Andree Putman, Ettore Sottsass, Studio Job, Patricia Urquiola, Edward Van Vilet oraz Marcel Wanders. W 2012 roku powstała Fundacja Bisazza, dedykowana współczesnej sztuce oraz architekturze.

Burlington Bathrooms

WWW
Angielski producent specjalizujący się w produkcji sanitariatów oraz armatury w stylu retro.

Casa dolce casa

WWW
Eklektyczna ekspresja eleganckiej harmonii Tradycja, duch rzemieślniczy i nowoczesny język charakteryzują estetyczne wybory projektu, który wyraża swój kreatywny potencjał poprzez prosty i plastyczny materiał z prawdziwą i bezpośrednią klasą. Przestrzeń jest pomyślana jako kameralne i przytulne gniazdo, zbudowane z kanonów wyrafinowanej prostoty: miejsce odpoczynku i renowacji dla umysłu i ducha, gdzie możesz poczuć spokój, bezpieczeństwo oraz ciepło, ale także dużą przestrzenią, w której możesz być razem, przyjmować znajomych i bawić się dobrze. Każda kolekcja z kolekcji Casa dolce casa - Casamood opowiada historię, której wzór jest skonstruowany wokół inspiracji stylistycznych, ale są one wspólne dla osobistych poszukiwań ciepłej i przyjaznej atmosfery, w której każdy detal jest badany, by znaleźć wyrafinowaną i lekką równowagę -wyraz intensywnej, niekonwencjonalnej prostoty. Płytki porcelanowe, mozaiki szklane, obrazy i stiuki pozwalają stworzyć silną więź między prywatną intymnością a miejscem, w którym żyjesz, poprzez staranne dopasowanie skalibrowanych elementów, aby stworzyć oryginalne i zupełnie nowe ekspresyjne języki, charakteryzujące się spokojną harmonią, zdolną do opowiadania historii i emocji. Casa dolce casa - Casamood jest częścią grupy Florim od 2005 roku, dzięki czemu uzupełniła asortyment przeznaczony do dekoracji wnętrz o wysokim standardzie. Kolor, harmonia i kreatywność to cechy identyfikujące kamionkę porcelanową o oryginalnym wyglądzie, wykonane za pomocą najbardziej innowacyjnych technologii "Made in Florim" w celu zwiększenia powierzchni mieszkalnych i średnio-wysokich handlowych.

Casabella Ceramiche

WWW

Casalgrande Padana

WWW
CASALGRANDE PADANA PAVE YOUR WAY Fabryka Casalgrande Padana powstała w 1960 roku. Jako jedna z pierwszych włoskich firm wyspecjalizowała się w produkcji płyt z gresu. Niedawno minęło pięćdziesięciolecie istnienia firmy, które bogate było w wiele niezwykłych doświadczeń, które doprowadziły fabrykę na miejsce lidera międzynarodowego. Casalgrande Padana zatrudnia obecnie 560 pracowników, spośród których 500, kontrolowanych jest przez Grupę Riwal, do której należy Casalgrande Padana. W fabryce znajduje się sześć wyspecjalizowanych linii produkcyjnych, technologii High-Tech, leżących na obszarze ponad 700 000 m2, w samym sercu dzielnicy ceramicznej Sassuolo. Cztery dekady stałego wzrostu w sprzedaży oraz produkcji jest namacalnym dowodem w umiejętności Casalgrande Padana, odpowiadające na zmiany na rynku oraz trendów w świecie ceramicznym. Casalgrande Padana szanuje naturalne zasoby, dba o ochronę środowiska oraz społeczną odpowiedzialność, które są głęboko zakorzenione w genach firmy. Powyższe postanowienia są realizowane w utrzymaniu najwyższych standardów oraz wymogów architektonicznych. Ponadto oferuje najwyższej jakości serwis w postaci nowej spółki Padana Engineering, specjalizującej się dostarczaniu porad oraz opiekowaniu się poszczególnymi stanowiskami pracy wdrażając ulepszenia oraz dbając o czystą technologię produkcji swoich wyrobów.

CASTELVETRO CERAMICHE

WWW
CASTELVETRO CERAMICHE Fabryka Castelvetro powstała w 1971 roku. Od samego początku fabryka kładła nacisk na estetykę oraz design, dbając o jak najlepszą jakość produktów. Siłą Castelvetro jest wykorzystanie najlepszej technologii w celu zaspokojenia potrzeb klientów. Fabryka szanuje środowisko naturalne, dba o prawidłowe zarządzanie zasobami ludzkimi, prowadzi ciągłe badania nad innowacjami technologicznymi. Castelvetro doskonale równoważy wszystkie powyższe czynniki, czego efektem są nie powtarzalne kolekcje okładzin ścienno- podłogowych.

Ceramica Colli

WWW

Ceramica Vogue

WWW
VOGUE CERAMICA Fabryka Vogue powstała w 1978 roku, od początku działalności firma stawia na umiejętności, współpracę z inżynierami oraz projektantami wnętrz. Efektem jest reputacja wiodącego producenta gresów szkliwionych na okładziny podłogowe i ścienne. Wysokie parametry techniczne i coraz piękniejszy wygląd to cechy charakterystyczne dla produktów Ceramica Vogue. Katalog produktów Vogue zawiera szeroką gamę kolorów, rozmiarów i wykończeń, wszystkie kolekcje uzupełnione są listwami, cokołami, narożnikami, aby mogły stworzyć kompletny projekt na rynkach międzynarodowych. Ceramica Vogue należy do grupy Altaeco S.p.A., produkuje ponad 2 500 000 m2 płytek rocznie, posiada ponad 20 000 m2 obiektów magazynowych i zatrudnia ponad 200 osób.

Cerim

WWW
Wszechstronne, dynamiczne, świeże produkty Cerim uwolniają Twoją kreatywność, aby nadać kształt Twoim pomieszczeniom, a to wszystko dzięki gwarancji "Made in Florim". Porcelanowe powierzchnie kamionkowe zaprojektowane do wykończenia każdego domowego środowiska w oparciu o Twój styl i Twoją osobowość. W każdym salonie, kuchni lub łazience odnajduje się unikalna osobowość i energia. A to jeszcze nie wszystko. Wysokiej jakości materiały, nowe rozmiary, nowe opcje grubości i różne powierzchnie sprawiają, że Cerim jest właściwą odpowiedzią nawet dla średnich i małych punktów komercyjnych. A to jeszcze nie wszystko... Funkcjonalna i nowoczesna odpowiedź na Twoje potrzeby- Cerim interpretuje na różne sposoby od naturalnego materiału, takiego jak drewno, cement, kamień i tkanina. Wszechstronne powierzchnie, które dostosowują się do różnych potrzeb estetycznych i jednocześnie mogą łączyć się ze sobą w kompozycji unikalnej oraz skoordynowanej kolorystyce.

Coem

WWW
COEM CERAMICHE Misją fabryki Coem jest jakość i tradycja, które stoją po tej samej stronie co, doświadczenie oraz rozwój technologiczny. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1970 roku. Oferuje piękno naturalnego kamienia w wydaniu płyt z gresu, przy zachowaniu najwyższej technologii, nadające się do wykorzystanie na podłogę oraz okładzinę ścienną, we wnętrzach publicznych jak i prywatnych. Ceramika Coem jest produkowana w dwóch najnowocześniejszych fabrykach, zlokalizowanych w samym centrum zagłębia ceramicznego we Włoszech. Inspiracje, do tworzenia nowych kolekcji biorą się spośród naturalnych materiałów takich jak, kamień naturalny, drewno, dlatego też są one tak wyjątkowe. Coem skupia się głównie na: jakości, spójności, konsekwencji, jak i doświadczeniu opartym na ciągłych badaniach technologicznych oraz najważniejszym aspekcie, czyli potrzebach klientów.

Dunin

WWW
DUNIN to polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych. Zespół młodych projektantów tworzy kolekcje z dbałością o każdy detal oraz perfekcyjne wykonanie. Śmiałe i unikalne wzornictwo oraz bogata kolorystyka oferowanych kolekcji zachęcają zarówno do prostych, jak i odważnych aranżacji dając jednocześnie możliwość realizacji własnych pomysłów. Kolekcje łączą bezpretensjonalny i wyrafinowany styl wyznaczając trendy we wnętrzach. Niepowtarzalne wzory dedykowane są miłośnikom oryginalnych rozwiązań, ceniącym piękno i elegancję aranżacji. Produkty DUNIN można znaleźć na rynku europejskim w renomowanych salonach z wyposażeniem i dekoracją wnętrz.

Etruriadesign

WWW
EtruriaDesign - włoska manufaktura. W ofercie posiadają piękne gresy barwione w masie. W szerokiej palecie kolorów oraz formatów. Sześciokąty, romby, ośmiokąty, trójkąty, trapezy i wiele innych. Do łazienek posiadają w ofercie płytki ceramiczne w stylu art deco i nowoczesnym. Zapraszamy do zakładki "Galeria", gdzie można zapoznać się z nietuzinkowym asortymentem fabryki Etruria.

Fioranese Ceramica

WWW
CERAMICA FIORANESE W pięćdziesięcioletniej ceramicznej tradycji, firma zbudowała przedsiębiorstwo na podstawie, kreatywności, inteligencji oraz duchu odnowy, które obecnie są sercem i duszą firmy Fioranese. „ Tworzenie włoskiego stylu podłóg, to spotkanie ze światem”, to jest sposób myślenia fabryki o randze płytek ceramicznych: dynamicznie, oryginalnie i kompetentnie, przy zastosowaniu procesów produkcyjnych w najwyższej jakości oraz innowacji technologicznych. Badania i ekspresyjność, niezawodność i odporność płytek na ścianach i podłogach, do użytku publicznego jak i prywatnego, doprowadziły do produkcji gresów, które łączą tradycję i nowoczesność oraz technologię z równoważonym rozwojem środowiska. Ceramica Fioranese zmierza zatem do ciągłego rozwoju, do tworzenia okładzin ceramicznych z pięknem i duchem funkcjonalności, tak, że miejsca w których żyjemy mogą stać się miejscami dobrobytu, w szerszym, bogatszym i bardziej racjonalnym pojęciu istnienia.

Floor Gres

WWW
FloorGres, historyczna marka grupy Florim, jest marką dedykowaną architekturze projektowej. Gama drobnych kamionkowych nawierzchni FloorGres jest w stanie sprostać różnorodnym nowoczesnym projektom, potrzebom technicznym i eko-kompatybilności tam, gdzie sektory architektoniczne i projektowe łączą się poprzez odnowioną równowagę między człowiekiem a naturą, pomiędzy skonstruowanym środowiskiem a środowiskiem naturalnym. Produkty FloorGres wykonane są z cienkiej porcelanowej kamionki o prostym wzornictwie inspirowanym naturalnymi kolorami i opracowanym na wielu powierzchniach, rozmiarach i grubościach, które zapewniają wysoką wydajność techniczną w zastosowaniach takich jak posadzki przemysłowe i średnie i duże obszary publiczne, takie jak lotniska, centra handlowe, restauracje, biura, sklepy, a nawet aplikacje mieszkaniowe o ukierunkowanej estetyce. Płytki porcelanowe FloorGres nadają się również do bardziej złożonych zastosowań w zakresie dekoracji miejskich, takich jak baseny odnowy biologicznej i uzdrowiska, okładzina z desek typu rainscreen oraz podłogi wewnętrzne i zewnętrzne. Rozwiązania opracowane przez serwis techniczny Florim Solutions pozwalają sprostać najbardziej złożonym wyzwaniom projektowym. Wszystkie produkty FloorGres są "Made in Florim". Gwarancja profesjonalizmu i jakości poparta poczuciem pasji, inwestycjami korporacyjnymi w zrównoważony rozwój środowiska i innowacje technologiczne to niektóre z głównych wartości grupy przemysłowej, która działa na rynku międzynarodowym od ponad 50 lat.

Horus Art

WWW
HORUS ART CERAMICHE „Naszą inspiracją jest natura oraz różnorodność kształtów, które stworzyła”, to główne motto włoskiej firmy Horus, która w swoich zakładach manufaktury, tworzy najpiękniejsze dekoracje ścienne oraz podłogowe. Projekty wychodzą spod rąk najzdolniejszych artystów i plastyków, którzy współpracują z Horusem. Każda płytka jest swoistym dziełem sztuki. Kto docenia sztukę piękna, doceni również dzieła firmy Horus.

LEA

WWW
LEA

Marmi Scala

WWW
Marmi Scala srl została założona w 1963 roku w Weronie jako firma zajmująca się dostawą kamienia naturalnego. Wprowadzona w latach 70. produkcja kamieni kompozytowych była katalizatorem działalności firmy, która w ciągu ostatnich 10 lat stała się głównym zajęciem. Zajmując powierzchnię ponad 40 000 mkw. Firma dysponuje obecnie najnowocześniejszymi zakładami technologicznymi do produkcji blokowej, pilarki typu gang-saws i wielu innych zakładów do polerowania i wykańczania gotowych i półproduktów, a także szerokiego i wydajnego magazynu na płyty i inne półprodukty. Nowoczesna technologia, wykwalifikowane kadry i ciągłe badania ukierunkowane na poprawę jakości swoich produktów sprawiają, że usługi Marmi Scala są optymalnym partnerem, spełniającym potrzeby nowoczesnej architektury i projektanta. Aglomerowane marmury w porównaniu do marmurów naturalnych i granitów mają niewątpliwe zalety: - większa szansa na wydobycie kamienia również z pękniętych skał lub z niewystarczającymi właściwościami mechanicznymi do pracy w blokach i płytach; - lepsze właściwości mechaniczne; - bardziej jednolity kolor i tekstura; - możliwość nowych rozwiązań projektowych, uzyskanych poprzez mieszanie różnych materiałów; - konkurencyjne ceny. Surowce są wybierane, dozowane i wprowadzane do specjalnej maszyny mieszającej. Otrzymaną zawiesinę wlewa się do odpowiedniego pojemnika i wibruje za pomocą nowoczesnej technologii próżniowej, pozbywając się pęcherzyków powietrza, które mogą zagrozić estetycznym właściwościom i wytrzymałości mechanicznej końcowego produktu. Podczas tego procesu zagęszczona masa materiału przyjmuje ostateczny rozmiar bloku. Po okresie starzenia wymaganym do uzyskania spoiwa o maksymalnej wytrzymałości, otrzymane bloki są gotowe do przycięcia na płyty w celu wykonania podłóg, schodów, parapetów i powłok na wewnętrzne powierzchnie.

MIPA

WWW
MIPA została założona w 1992 roku. Celem firmy było odtworzenie tradycyjnej technologii produkcji płytek z konglomeratu marmurowego, charakterystycznej pod koniec XIX wieku. MIPA w podstawie badań historycznych oraz stylistycznych opracowała najpiękniejsze wzory, które królowały w secesyjnych domach i pałacach w tamtym okresie. Fabryka zatrudnia samych ekspertów, którzy każdego dnia za pomocą miedzianej chochli, opracowują mieszanki marmuru, które zostają uzupełnione w formach z brązu, dzięki czemu powstają te piękne płytki dekoracyjne. Płytki MIPA są produkowane tradycyjnie, w ich skład wchodzą woda, marmurowy granulat oraz naturalne barwniki.

Rex

WWW
Elegancja, luksus, blask i zmysłowość. Rex w poszukiwaniu wiecznego piękna znajduje zmysłowe wsparcie najcenniejszej materialnej natury, jaką ma do zaoferowania. Ostentacyjny luksus lub wyrafinowane wykorzystanie materiału do bardziej nieformalnej elegancji. Rex interpretuje środowisko, kładąc nacisk na poszukiwanie indywidualnej przyjemności poprzez piękno. Ci, którzy wybierają Rexa, chcą zanurzyć się w blasku i zmysłowości. Szukają luksusu i elegancji. Chcą nowoczesnego i decydującego stylu. Każda kolekcja porcelany przedstawia historię. Wzorzec mówi o stylistycznych trendach, które są różne, ale pasują do stałych odniesień oraz ciepłej i przyjaznej atmosfery. Rex to eksploracja luksusu poprzez materiał. Rzadkie, cenne i ściśle związane ze sposobem życia ludzkości, materiał jest reinterpretowany, aby wyrazić koncepcję nowoczesnej atmosfery. Rezultatem śmiałej kreatywności, Rex nadaje przestrzeni decydujący charakter, wychodząc naprzeciw naturalnej skłonności do piękna. Szyk i dekoracje, nawet w bardzo dużych rozmiarach, wykorzystują koncepcję elegancji do ekstremum, tworząc wymarzone otoczenie. REX reprezentuje haute couture stylu, wyróżniający się wysoką jakością oferowanych powierzchni i cennymi detalami.

SAIME

WWW
SAIME (Società Anonima Industrie Materiali Edili) została założona w 1938 roku w dzielnicy Due Madonne w Sassuolo przez rodzinę Gambigliani Zoccoli, która przejęła część firmy z rodziny Siliprandi, która została założona przez rodzinę Rubbiani w połowie XIX wieku. Rodzina Gambigliani Zoccoli w połączeniu z doświadczeniem inżyniera Pana Padoa opracowała pierwszą produkcję kamionki porcelanowej w innowacyjnych piecach tunelowych, zastępując stare piece Hoffmanna. W czasie drugiej wojny światowej Saime została prawie całkowicie zniszczona przez bombardowanie. W połowie lat sześćdziesiątych Saime przeprowadziła się z centrum Sassuolo do Maranello, gdzie obecnie znajduje się. Po kryzysie korporacyjnym w 1987 r. Saime została przejęta przez grupę Riwal, a następnie stała się jedną z największych i najbardziej produktywnych fabryk w okręgu. W 2007 r. SAIME wraz z całą grupą Riwal (która w tamtych czasach również składała się z komercyjnych marek Alfa i San Prospero Lux) weszła w skład grupy Casalgrande Padana. Dzięki tej ostatniej akwizycji marka SAIME wchłonęła markę SAN PROSPERO, podczas gdy proces radykalnej transformacji witryny rozpoczął się w fabryce Maranello, która ponad 10 lat doprowadziła do unowocześnienia prawie całego sprzętu (z całkowitą inwestycją 50 milionów euro na sprzęt i roboty budowlane). Ostateczne remonty zostały ukończone w 2017 roku, w tym innowacyjna linia produkcyjna do paneli ceramicznych. Dzisiaj zakład Maranello jest jedną z wiodących fabryk grupy Casalgrande Padana, specjalizującej się w dużych rozmiarach płytek. Nasz przyszły rozwój dotyczy zakładu produkującego płyty ceramiczne o całkowitej pojemności 15 000 metrów kwadratowych / dobę, również wyposażony w wewnętrzny system cięcia i przetwarzania.

SICIS

WWW
SICIS THE ART MOSAIC FACTORY Firma Sicis produkuje najwyższej klasy współczesną mozaikę jako okładzinę ścienną oraz podłogową, mebli i dekoracji wnętrz. Produkcja jest 100% Made in Italy. Sicis rozpoczął swoją działalność w 1987 roku, szybko stał się liderem w branży. Sicis koncentruje się na technologii i know-how w celu rozwijaniu coraz doskonalszych produktów w niepowtarzalnym stylu, łącząc włoską kreatywność z ogromną wiedzą. Sicis specjalizuje się w technice mozaiki artystycznej, gdzie każdy element jest docinany ręcznie przez zręcznych mistrzów z Rawennie. Dla firmy Sicis mozaika jest środkiem komunikacji, wyrazem najnowszych nurtów w modzie, co widać w rozwoju kolekcji: Sicis Next Art nowa odsłona mebli oraz projektów wnętrz, Sicis Jewels, przepiękna kolekcja biżuterii oraz zegarków ze złota, kamieni szlachetnych oraz mikro mozaiki.

T-ONE Studio-One

WWW
T-ONE STUDIO-ONE S.r.l. Od początku istnienia firmy, zajmowała się produkcją wyrobów ceramicznych oraz z kamienia naturalnego, przez lata udało się Studio-One rozszerzyć ofertę produktów, udoskonalić organizację, która szybko odpowiada na zmiany na wymagającym rynku. Szybkość dostaw, dzięki świetnie zaopatrzonemu magazynowi, to od zawsze był ogromny atut firmy. W odpowiedzi na nowe trendy rynkowe, przedsiębiorstwo stworzyło spółkę T-One, która zajmuje się produkcją wielkoformatowych płyt o grubości 3 mm.

Tagina

WWW
TAGINA CERAMICHE D'ARTE Historia Taginy rozpoczęła się w 1973 roku, wywodzi się z cennego dziedzictwa starożytnej manufaktury szkoły Gualdo Tadino. Dziedzictwo przeszłości, zakotwiczenie w tradycji, lojalność do wysokiej jakości oraz ciepło rękodzielnictwa nie tworzyły barier w projektach wdrażania nowoczesnych linii produkcyjnych w Taginie. Dały one solidną podstawę, na której zostały przygotowane i zaplanowane: podejście do klientów, do rynku, z ambicją do kontynuowania piękna i elegancji w sztuce. Tagina jako jedna z niewielu fabryk posiada swoje laboratorium badawcze z zespołem techników, chemików i artystów stale zajętych planowaniem, badaniem i testowaniem nowych projektów ceramicznych. Proces produkcji łączy w sobie umiejętności rzemieślnika oraz ducha przedsiębiorczości w celu uzyskania produktu o najwyższej jakości technologicznej oraz artystycznej.

Trend

WWW
TREND GROUP Posiadający ogromne doświadczenie w produkcji mozaiki, Pino Bisazza w 2000 roku, spotkał się ze swoim starym kolegą i ogromnym fanem, wpadli na pomysł stworzenia nowej firmy Trend Group. Aktualnie firma zatrudnia ponad 700 pracowników na całym świecie, reprezentując włoską tradycję artystyczną, poszanowanie zasobów planety oraz innowacyjnych technologii. Firma jest również mecenasem sztuki współczesnej – Intrapresa Guggenheim Collection, jest częścią stowarzyszenia projektu Culture Centre for Contemporary Art C4. Wspiera fundację Fundació Archaeology Clos, Museum Egipcia de Barcelona.