Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!
włoskie glazury
glazura włoska
włoskie glazury warszawa

Włoska glazura do łazienki

Dziś łazienka jest czymś więcej niż tylko miejscem codziennej porannej i wieczornej toalety. Kilka prostych zabiegów aranżacyjnych może przekształcić ją w prawdziwy pokój kąpielowy. Jeśli marzą Państwo o takiej metamorfozie, wystarczy skorzystać z okładzin i podłóż oferowanych przez Studio Galaktyka. Zapewniamy dostęp do włoskiej glazury znanych i cenionych producentów. Sprzedawana przez nas włoska glazura do łazienki pozwoli osiągnąć zupełnie nowy wymiar jakości.

Glazura włoska w najlepszym wydaniu

Włochy to światowa stolica glazury. To tu czeka na Państwa szeroka gama nietuzinkowych płytek do łazienki, które zupełnie odmienią jej wnętrze, zapewniając designerskie wykończenie na lata. Włoska glazura do łazienki to styl, szyk i niepowtarzalna jakość w jednym – szczególnie, gdy sięgną Państwo po rozwiązania od rekomendowanych przez nas producentów.

Zmień łazienkę na lepsze

Dzięki włoskiej glazurze, będą Państwo w stanie kompletnie odmienić wnętrze swojej łazienki – niezależnie od tego, jaki marzy się Wam ostateczny efekt. Te płytki pozwolą wykreować zarówno pomieszczenie kąpielowe w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jak i łazienkę w stylu retro czy też stylizowaną na antyczną łaźnię. Z włoskimi płytkami jedyne, co Państwa ogranicza to wyobraźnia. A jeśli nie macie jeszcze koncepcji wykończenia – prosimy o kontakt. Służymy swoją poradą i podpowiedzią w każdym przypadku!

Płytki włoskie w najlepszym stylu

W Studio Galaktyka czeka na Państwa bardzo szeroki wybór asortymentu. Proponujemy płytki do łazienki włoskie – zarówno te na ściany, jak i na podłogi. Bez względu na to, czy marzy się Wam efekt mozaiki, czy chcecie położyć bardzo duże kafle – my znajdziemy właściwe rozwiązanie i idealnie dopasowany kolor.

Aby obejrzeć oferowane przez nas włoskie glazury i dowiedzieć się o nich więcej, wystarczy odwiedzić nasze studio, którego siedzibą jest Warszawa.

Każdemu naszemu Klientowi oferujemy:

 profesjonalną pomoc przy doborze płytek łazienkowych – podpowiemy, jakie są najmodniejsze obecnie trendy w designie i poradzimy, jaka glazura najlepiej wpisze się w Państwa koncepcję aranżacyjną,
 dostęp do starannie wyselekcjonowanych włoskich marek,
 sprawną dostawę wszystkich zamówionych przez Państwa towarów,
 wiele atrakcyjnych promocji oraz konkurencyjne ceny.

Więcej informacji na temat wszystkich oferowanych do łazienki oraz innych wnętrz produktów uzyskać można, kontaktując się z naszymi doradcami. Na pytania z chęcią odpowiemy drogą telefoniczną jak i mailową. Najbardziej jednak zachęcamy do odwiedzin w studio, gdzie oferowaną włoską glazurę obejrzą Państwo na żywo.