Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!
płytki do łazienki włoskie
włoskie glazury
glazura włoska
włoskie glazury warszawa

Włoskie gresy

Gres to materiał wykończeniowy stosowany powszechnie do wykończenia ścian oraz podłóg – tak na zewnątrz budynków, jak i w ich wnętrzach. Eksperci polecają go przede wszystkim z uwagi na niepowtarzalne właściwości w zakresie wytrzymałości i odporności na zarysowania. Wyróżnia się m.in. niskoporowatością, a co za tym idzie, niewielką przepuszczalnością wody. Oznacza to, że dobrze spisuje się nawet przy dużych amplitudach temperatur czy wysokim poziomie wilgotności. Jeżeli chcą Państwo postawić na gres, który wyróżnia się nie tylko doskonałą jakością, ale i ciekawym designem, szczególnie polecamy Waszej uwadze dystrybuowane przez nas markowe włoskie gresy. Włochy są stolicą ceramiki, a oferowane przez fabryki z Italii rozwiązania to synergia jakości, stylu oraz najnowszych trendów. Właśnie dlatego warto na nie postawić.

Jakie włoskie gresy oferujemy?

W Studio Galaktyka czekają na Państwa najwyższej jakości płytki gresowe, które dostosowane są do wykańczania zarówno podłóg, jak i ścian. W katalogu naszej firmy znaleźć można m.in.:

 gresy barwione w masie – wyróżniające się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia i ciekawą struktura,
 gresy polerowane – o niepowtarzalnych walorach estetycznych i wysokim połysku,
 gresy Lapatto - o „trójwymiarowej” strukturze,
 i wiele innych – doskonale wpisujących się w każdą koncepcję aranżacyjną.

Tym, co łączy wszystkie oferowane przez nas włoskie gresy jest najwyższy poziom jakości. Dokładamy starań, aby naszym Klientom sprzedawać wyłącznie to, co najlepsze na rynku. Dlatego, wybierając współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na dostęp do oryginalnych, ciekawych wizualnie i bardzo wytrzymałych płytek. Odpowiednio położone, będą dekoracją na lata.

Do łazienki, kuchni i nie tylko!

Producenci włoskich gresów rok po roku udowadniają, że materiał ten to nie tylko najlepsze wykończenie łazienek, kuchni czy tarasów, a więc miejsc o dużym natężeniu ruchu i wilgotności. Wybierając odpowiedni typ gresu, można również w ciekawy sposób wykończyć salon, korytarz, hall, a nawet… sypialnię. Jeśli nie wierzą Państwo, zachęcamy do odwiedzenia naszego studio wykończenia wnętrz w mieście Warszawa, gdzie prezentujemy wszystkie dystrybuowane produkty. Współpracując ze Studio Galaktyka, mogą Państwo również oczekiwać kompleksowego wsparcia przy doborze produktów. Wystarczy skontaktować się, by sprawdzić, jaki włoski gres najlepiej sprawdzi się w Waszych wnętrzach.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z nami!