Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!
włoskie okładziny ścienne warszawa
nowoczesne okładziny ścienne

Włoskie okładziny podłogowe, ścienne

Szukając ciekawego i funkcjonalnego sposobu na wykończenie podłogi czy ściany, warto zwrócić na okładziny prosto z Włoch. Zarówno włoskie okładziny podłogowe, jak i nowoczesne okładziny ścienne „made in Italy” łączą w sobie klasę i ciekawy styl z jakością przekraczającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Najlepsze włoskie okładziny ścienne oraz podłogowe znajdą Państwo w ofercie Studio Galaktyka.

Włoskie okładziny podłogowe oraz ścienne – styl, szyk i wytrzymałość

Włochy to prawdziwe ceramiczne zagłębie. Produkowana tam glazura, terakota czy gres wymykają się schematom, łącząc to, na czym zależy każdemu, kto wykańcza wnętrze: ciekawy design z jakością. Wytrzymałość na lata, odporność na zarysowania i możliwość tworzenia ciekawych kompozycji stylistycznych – oto, co zyskają Państwo, stawiając na klasyczne bądź nowoczesne okładziny ścienne oraz podłogowe prosto z północy Włoch. Te najlepsze znaleźć można właśnie w naszym katalogu.

Kreuj przestrzeń we włoskim stylu

Włoskie okładziny ścienne oraz podłogowe spiszą się dobrze przede wszystkim w miejscach, gdzie tradycyjnie korzysta się z glazury czy terakoty. Mowa oczywiście o kuchniach, łazienkach czy korytarzach. Zastosowanie propozycji prosto z włoskich katalogów pozwoli stworzyć zarówno zupełnie klasyczne wnętrze, jak i zrealizować szalone koncepcje aranżacyjne – w stylu minimalistycznym, glamour i wielu innych. Bez względu na to, czy marzy się Państwu inspirowana dawnymi wiekami mozaika, czy duże kafle o ciekawej teksturze – wystarczy przejrzeć katalog, by odszukać w nim rozwiązanie idealne dla siebie.

Coś więcej niż klasyka

Włoska glazura, gresy czy terakota to więcej niż klasyka i tradycja. Z uwagi na szeroki wybór tekstur, kształtów i kolorów, okładziny dostępne w naszym katalogu będą stanowić równie ciekawą propozycję gdy mowa o wykończeniu podłogi w salonie, na tarasie, a nawet w sypialni. Zachwyćcie się Państwo wzorami płytek drewnopodobnych, imitujących kamień naturalnych i wielu innych – ciesząc się jednocześnie ich wytrzymałością na lata. To właśnie gwarantują produkty prosto ze słonecznej Italii!

Studio Galaktyka – włoskie płytki w najlepszym wydaniu

Studio Galaktyka to wyjątkowe miejsce na mapie miasta Warszawa. To właśnie w naszym salonie czekają na Państwa najlepsze włoskie okładziny od producentów, których zna cały świat. Bez względu na to, jaka aranżacja wnętrza Wam się marzy – u nas znajdziecie najlepsze rozwiązania estetyczne w cenie, która pozytywnie zaskoczy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem oraz do składania zamówień!