Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!
płytki do łazienki włoskie

Włoskie płytki do łazienki

GJeśli marzą Państwo o łazience w unikalnym stylu – z perfekcyjnie wykończonymi ścianami oraz podłogami – polecamy Waszej uwadze przede wszystkim płytki włoskie. Włochy są stolicą gresu i ceramiki - miejscem, gdzie tradycja miesza się z nowoczesnym stylem. I to tu efekty pracy nad nowoczesnymi okładzinami ścian i podłóg są najbardziej spektakularne.

Stawiając na włoskie płytki do łazienki, mogą Państwo zupełnie odmienić wnętrze pomieszczenia – bez względu na to, jak dużą łazienką dysponujecie i jakie są Wasze preferencje estetyczne. Wystarczy, że skorzystacie z oferty Studio Galaktyka, gdzie czeka cała moc ekskluzywnej włoskiej ceramiki i gresów od sprawdzonych producentów światowej klasy. Dzięki nim, wykreowanie przestrzeni w modnym stylu, która będzie się dobrze prezentować przez lata, jest możliwe.

Najlepsze włoskie płytki do łazienki

Katalog Studia Galaktyka jest pełen ciekawych rozwiązań stylistycznych zarówno dla miłośników klasycznego stylu w łazience, jak i tych poszukujących innowacji. Szeroka gama kształtów, kolorów oraz struktur, jakie przyjąć mogą płytki włoskie zaskoczy pozytywnie nawet najbardziej wymagających. Jedyne, co ogranicza tych, którzy wybiorą naszą ofertę, to ich własna wyobraźnia.

Włoskie płytki do łazienki wyróżniają się:

 designem zgodnym z najnowszymi trendami w świecie aranżacji wnętrz,
 niezawodną jakością – odpornością na zarysowania i uszkodzenia pod wpływem wilgoci oraz zmiennych temperatur,
 finezją i elegancją – bez względu na wybrany model, mają Państwo pewność, że ostateczny efekt estetyczny zachwyci.

W ofercie Studia Galaktyka czekają zarówno tradycyjne rozwiązania, płytki mozaikowe, gres barwiony w masie, jak też produkty o ciekawej strukturze, które dodadzą łazienkowym ścianom i podłożom unikalnego charakteru.

Naszym Klientom zapewniamy pomoc przy wyborze okładzin łazienkowych, jak również wiele atrakcyjnych promocji. Dzięki temu, zakupy u nas są zawsze przyjemnością. Aby się o tym przekonać, wystarczy odwiedzić nasze Studio lub zapoznać się z katalogiem internetowym.

Zapraszamy do współpracy!